Podczas VIII edycji Powiatowego Konkursu Piosenki o Zdrowiu, swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z grup 5latki Stokrotki które wystąpiły z piosenką o zdrowym stylu życia.

W kategorii "przedszkole” zajęliśmy zaszczytne wyróżnienie. Dzieci otrzymały pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Główne cele konkursu to rozpowszechnianie i popularyzowanie treści prozdrowotnych, oddziaływanie profilaktyczne poprzez przekazywanie wiedzy w formie atrakcyjnej dla dzieci, integracja środowiska przedszkolnego i szkolnego oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych i zainteresowań muzycznych.

Organizatorami konkursu był Powiatowy Zespół ds. Szkół Promujących Zdrowie, Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Zespół Szkół w Cycowie.

Wyróżnienie  VIII Powiatowym Konkursie  Piosenki o Zdrowiu Wyróżnienie  VIII Powiatowym Konkursie  Piosenki o Zdrowiu Wyróżnienie  VIII Powiatowym Konkursie  Piosenki o Zdrowiu
Wyróżnienie  VIII Powiatowym Konkursie  Piosenki o Zdrowiu