Dnia 5.06 dwójka naszych dzielnych uczniów Aleksandra Lendzion (grupa „ Żabki”) oraz Karol Mazurkiewicz (grupa „Stokrotki”) wzięli udział w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole ''Aniołek'' w Łęcznej.

W konkursie brało udział 7 dwuosobowych drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkole. Dzieci rywalizowały ze sobą w 4 konkurencjach: rysowanie ze słuchu poprawnej liczby owoców, wybieranie ze słuchu ubranka w odpowiednim kolorze, odgadywanie nazwy zwierzątka na podstawie dźwięków, które wydaje, odgadywanie nazwy instrumentu na podstawie pantomimy oraz użycie nazwy instrumentu w konstrukcji ''I can play the...''. Nasi kochani uczniowie poradzili sobie śpiewająco!! Drużyna w składzie Ola i Karol zajęła 1 miejsce!! Jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy serdecznie Oli i Karolowi oraz ich Rodzicom!''

I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH''
I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH''  

Poprawiony (sobota, 08 czerwca 2019 06:09)

 

Aktualności:

Spotkanie z iluzjonistą

Spotkanie z iluzjonistą

3 października do naszego przedszkola zawitał iluzjonista Maccino, który zaprezentował pełen emocji pokaz iluzji. Magik pokazał wiele ciekawych sztuczek,     a do wykonania niektór... Czytaj wiecej

Odwiedzin:88

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, Że kiedy wrzesień kończy się, Od najmłodszego aż po starszaka, Wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 30 września w naszym przedszkolu  odbyła się uroczystość z okazji D... Czytaj wiecej

Odwiedzin:110

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

W ramach akcji Narodowe Czytanie nasze przedszkole zaplanowało wspólnie czytanie dzieciom przez  Panią Dyrektor, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. W tym roku  w ramach ak... Czytaj wiecej

Odwiedzin:80

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

W piątkowe popołudnie do grup „Bławatki” i „Muchomorki” zawitali tajemniczy goście. A kim byli ci goście? - to Pani Basia z Miejsko – Gminnej Biblioteki i Pani Justyna mama Tereski. Panie odwiedziły d... Czytaj wiecej

Odwiedzin:56

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkr... Czytaj wiecej

Odwiedzin:73

Powitanie Jesieni

Powitanie Jesieni

24 września dzieci ze wszystkich grup włączyły się w obchody powitania jesieni pod hasłem: „Witamy jesień”. W tym dniu do naszego przedszkola zawitała Pani Jesień w ślicznym jesiennym stroju. Wszystki... Czytaj wiecej

Odwiedzin:91

Zakończenie Roku Przedszkolnego

Zakończenie Roku Przedszkolnego

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie pięciolatków. Młodsze dzieci wierszem, piosenką i tańcem podziękowały starszy kolegom  a starszaki natomiast pożegnały nie tylko dz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:126

Wycieczka do Majątku Rutka

Wycieczka do Majątku Rutka

18 czerwca 2019 r. dzieci 3 i 4 letnie wybrały się w piękny i słoneczny wtorkowy dzień do gospodarstwa agroturystycznego -„ Majątek Rutka” w Puchaczowie. W gospodarstwie obejrzeliśmy stado konika pol... Czytaj wiecej

Odwiedzin:121