Dnia 5.06 dwójka naszych dzielnych uczniów Aleksandra Lendzion (grupa „ Żabki”) oraz Karol Mazurkiewicz (grupa „Stokrotki”) wzięli udział w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole ''Aniołek'' w Łęcznej.

W konkursie brało udział 7 dwuosobowych drużyn z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkole. Dzieci rywalizowały ze sobą w 4 konkurencjach: rysowanie ze słuchu poprawnej liczby owoców, wybieranie ze słuchu ubranka w odpowiednim kolorze, odgadywanie nazwy zwierzątka na podstawie dźwięków, które wydaje, odgadywanie nazwy instrumentu na podstawie pantomimy oraz użycie nazwy instrumentu w konstrukcji ''I can play the...''. Nasi kochani uczniowie poradzili sobie śpiewająco!! Drużyna w składzie Ola i Karol zajęła 1 miejsce!! Jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy serdecznie Oli i Karolowi oraz ich Rodzicom!''

I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH''
I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH'' I miejsce w konkursie  „ANIELSKI ANGIELSKI - ANGELS ENGLISH''  

Poprawiony (sobota, 08 czerwca 2019 06:09)