W dniach 14 i 15 maja przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach mydlarskich.

Z gliceryny tworzyły mydełka w wybranym przez siebie kształcie, kolorze i zapachu. Mogły zatopić w nich różne składniki wzbogacające wygląd i jakość mydełka : muszelki, suszone zioła i kwiaty oraz inne drobiazgi. Po wykonaniu i zastygnięciu mydełka, dzieci zapakowały je w celofanowe torebki. Wrażeniom sensorycznym podczas wykonywania mydełek nie było końca:-)

Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie   

Poprawiony (sobota, 08 czerwca 2019 06:00)