Dzieci z dwóch grup 5 latków „Muchomorki” i „Stokrotki” wybrały się autokarem do Lublina do teatru lalki i aktora na spektakl „Muminki”.

Podczas spektaklu przy pomocy czarodziejskiego kapelusza mogliśmy się przenieść do doliny Muminków. To właśnie on sprawił, że bohaterowie mogli ścigać się w chmurach, woda w rzece zmieniła się w sok malinowy a cała dolina w egzotyczną dżunglę. Nie zabrakło również legendarnej Buki, która zatrzęsła światem Muminków. Po spektaklu dzieci miały niepowtarzalną okazję spotkać się z lalkarzem. Podczas rozmowy dzieci dowiedziały się czym różnią się między sobą lalki używane podczas przedstawień teatralnych. Poznały sekrety tworzenia lalek z różnych materiałów. W dobrych humorach dzieci wróciły do przedszkola.

Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie
Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie
Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie
Wycieczka do Teatru Andersena w Lublinie