W dniu 4 kwietnia 2019 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Świadomości Autyzmu”. Odbył się "Niebieski Dzień" - dzieci i nauczyciele przyszli ubrani na niebiesko jako znak solidarności.

W grupach odbyła się pogadanka o autyzmie. Najstarsze dzieci - 5-latki z grupy "Muchomorki", uczestniczyły w festynie integracyjnym z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „W inności piękno”.

Festyn integracyjny „W inności piękno” Festyn integracyjny „W inności piękno” Festyn integracyjny „W inności piękno”