Każdy z nas lubi oglądać pokazy magików, ich czary i sztuczki. Również nasze dzieci 13 listopada miały możliwość wzięcia udziału w pokazie iluzjonisty Maccino, który zaprezentował nam pełen emocji pokaz iluzji.

Magik pokazał wiele ciekawych sztuczek, a do wykonania niektórych z nich potrzebował pomocy naszych najmłodszych. Dzieci z chęcią uczestniczyły w pokazie. Z zainteresowaniem śledziły to co prezentuje im gość. Wspaniałe widowisko zachwyciło dzieci, zwłaszcza, gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, ogień zamienił się w różę, a chustka w banknot 10 złotowy. Nie zabrakło także sztuczek z kartami, lewitującego stolika, układania kostki Rubika w sekundę oraz przecinania sznurka palcami. Przedszkolaki uczyły się koncentracji uwagi, spostrzegawczości a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Wyprawa do tajemniczego, nico bajkowego świata dostarczyła dzieciom ze wszystkich grup z naszych przedszkoli sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Uśmiech dzieci nie nikł jeszcze przez dłuższy czas. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu.

Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino
Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino
Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino
Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino
Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino
Iluzjonista Maccino Iluzjonista Maccino  

 

Aktualności:

Spotkanie z iluzjonistą

Spotkanie z iluzjonistą

3 października do naszego przedszkola zawitał iluzjonista Maccino, który zaprezentował pełen emocji pokaz iluzji. Magik pokazał wiele ciekawych sztuczek,     a do wykonania niektór... Czytaj wiecej

Odwiedzin:88

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Każdy przedszkolak dobrze wie, Że kiedy wrzesień kończy się, Od najmłodszego aż po starszaka, Wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 30 września w naszym przedszkolu  odbyła się uroczystość z okazji D... Czytaj wiecej

Odwiedzin:109

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

Narodowe Czytanie – 9 września 2019r.

W ramach akcji Narodowe Czytanie nasze przedszkole zaplanowało wspólnie czytanie dzieciom przez  Panią Dyrektor, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. W tym roku  w ramach ak... Czytaj wiecej

Odwiedzin:80

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

Głośne czytanie w Bławatkach i Muchomorkach

W piątkowe popołudnie do grup „Bławatki” i „Muchomorki” zawitali tajemniczy goście. A kim byli ci goście? - to Pani Basia z Miejsko – Gminnej Biblioteki i Pani Justyna mama Tereski. Panie odwiedziły d... Czytaj wiecej

Odwiedzin:56

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkr... Czytaj wiecej

Odwiedzin:73

Powitanie Jesieni

Powitanie Jesieni

24 września dzieci ze wszystkich grup włączyły się w obchody powitania jesieni pod hasłem: „Witamy jesień”. W tym dniu do naszego przedszkola zawitała Pani Jesień w ślicznym jesiennym stroju. Wszystki... Czytaj wiecej

Odwiedzin:91

Zakończenie Roku Przedszkolnego

Zakończenie Roku Przedszkolnego

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie pięciolatków. Młodsze dzieci wierszem, piosenką i tańcem podziękowały starszy kolegom  a starszaki natomiast pożegnały nie tylko dz... Czytaj wiecej

Odwiedzin:126

Wycieczka do Majątku Rutka

Wycieczka do Majątku Rutka

18 czerwca 2019 r. dzieci 3 i 4 letnie wybrały się w piękny i słoneczny wtorkowy dzień do gospodarstwa agroturystycznego -„ Majątek Rutka” w Puchaczowie. W gospodarstwie obejrzeliśmy stado konika pol... Czytaj wiecej

Odwiedzin:121