09.06.2018r. na Stadionie GKS Górnik Łęczna odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa "Duży, mały to sportowiec doskonały".

Dzieci brały udział w różnych konkurencjach. Musiały przejść przez tunel, ślizgiem przejść ławeczkę, przesypywać piłki z jednego pojemnika do drugiego, slalomem przejść z taczką, podawać piłkę górą i dołem. Najbardziej ulubioną przez dzieci konkurencją były "rzuty karne". Przedszkolaki musiały trafić piłką do bramki z pewnej odległości- strzelać gole. Nasza reprezentacja z wielkim poświęceniem przystępowała do każdej konkurencji. Na trybunach dopingowała ich wspaniała publiczność. Panowała atmosfera fajnej, radosnej zabawy. Zajęliśmy trzecie miejsce. Otrzymaliśmy puchar, medale, dyplomy oraz nagrody dla całego przedszkola.

Przedszkolaki, to wspaniali sportowcy!!!

Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa
Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa Olimpiada sportowa