Na zaproszenie do wspólnej zabawy, odpowiedziały  dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Spotkanie rozpoczęło się od rozdania kolorowych naklejek, które należało przykleić na prawą dłoń, kolano, ramię. Następnie dzieci bawiły się w zabawy integracyjne: powitanie poprzez uścisk dłoni wszystkich uczestników, witanie się prawych dłoni i prawego kolana. Uczestnicy wskazywali prawą lub lewą  rękę i nogę . Podczas zabaw dzieci uczyły się orientacji w schemacie własnego ciała i przestrzeni, rozpoznawania figur geometrycznych, konstruowania gier. Były zabawy z kotem oraz powstały prace plastyczne  z figur geometrycznych. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak w ciekawy sposób można bawić się matematyką, a przy tym uczyć się, zdobywać nowe umiejętności, rozwijać matematyczną wyobraźnię.

Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką
Zabawy z matematyką Zabawy z matematyką