Wszystkie przedszkolaki dobrze wiedzą, co to znaczy „zdrowe żywienie”. Tematyka ta niejednokrotnie przejawia się podczas codziennych zajęć, ale spotkanie panią dietetyk, to całkiem nowe doświadczenie dla 5-latków.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o zdrowych produktach, przygotowywanych z nich potraw i konieczności ich spożywania, a na zakończenie samodzielnie wykonały „piramidę zdrowego żywienia”.

Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia
Zdrowy styl żywienia Zdrowy styl żywienia