27.04.2018r. przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Żyję zdrowo", który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Puchaczowie.

Swoje wiersze o zdrowiu zaprezentowali: Wiktoria Goździewska  4-lata z grupy "Zajączki", Stanisław Matuszewski 5-lat z grupy "Stokrotki" oraz Jakub Gdela 5-lat z grupy "Bławatki". Było bardzo dużo uczestników z różnych przedszkoli z Łęcznej i okolic. Wszystkie dzieci recytowały przepięknie. Jury miało duże trudności w ocenie. Jednak jesteśmy bardzo dumni, ponieważ I miejsce w kategorii 3-4 latki zdobyła nasza Wiktoria Goździewska z 4-latków z grupy "Zajączki". Bardzo się cieszymy i gratulujemy!!!

Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo"
Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo"
Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo" Konkurs "Żyję zdrowo"
Konkurs "Żyję zdrowo"   

Poprawiony (środa, 16 maja 2018 19:37)