5-latki BŁAWATKI


Hej, to my- Bławatki! Już pięciolatki. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością.

Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Pani  Marzenka i pani Ania mówią nam o różnych ciekawych rzeczach, uczą wierszy i piosenek. Chętnie malujemy, rysujemy, lepimy z plasteliny i budujemy z klocków. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek. Bardzo lubimy tańczyć, chodzić na rytmikę i uczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego. Dobrze nam w przedszkolu.
Pozdrawiamy-Bławatki.

2

Poprawiony (niedziela, 24 września 2017 10:35)