"Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę


05 czerwca przedszkolaki z grupy „Misie", "Zajączki” i "Stokrotki” wybrały się do Przedszkola Publicznego nr 4 na rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu „Świat z klocków II inspirowany literaturą dziecięcą".

Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni przestrzennej i konstrukcyjnej, rozwijanie wyobraźni dziecięcej. Wszystkie budowle były imponujące. Gratulujemy młodym konstruktorom dobrze rozwiniętej wyobraźni i zapału do realizacji własnych pomysłów.

Dodatkową atrakcją dla dzieci i nauczycieli było przedstawienie pt. „Pomieszanie bajek" w wykonaniu nauczycielek z PP nr 4 w Łęcznej i pyszny poczęstunek – pizza.

"Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę
"Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę
"Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę
"Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę "Świat z klocków II" - rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą budowlę