Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Co roku w miesiącu czerwcu obchodzony jest w całym kraju Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - akcji promującej czytelnictwo i książkę wśród dzieci.

W dniu 07.06.2017r dzieci z grupy 5 latków ,,Zajączki” uczestniczyły w ,,Tygodniu Głośnego Czytania” w bibliotece osiedlowej. Dzieci z uwagą słuchały bajki pt. ,,O Grzesiu Kłamczuchu” J. Tuwima czytanej przez panią Małgosię, świetnie radziły sobie w konkurencji ,,Zgadnij jaka to bajka?” prowadzonej przez panią Alę. Prawidłowe odpowiedzi nagradzała pani Danusia słodziutkimi cukierkami. Dzieci oglądały wystawę prac plastycznych .„Piękno mojego miejsca zamieszkania - kiedy dojrzewają kasztany” W bibliotece odbyły się zajęcia plastyczne na temat ,,Moja ulubiona bajka”. Z wykonanych prac dzieci została wykonana w bibliotece  wystawa.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom