Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom


Co roku w miesiącu czerwcu obchodzony jest w całym kraju Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - akcji promującej czytelnictwo i książkę wśród dzieci.

W dniu 07.06.2017r dzieci z grupy 5 latków ,,Zajączki” uczestniczyły w ,,Tygodniu Głośnego Czytania” w bibliotece osiedlowej. Dzieci z uwagą słuchały bajki pt. ,,O Grzesiu Kłamczuchu” J. Tuwima czytanej przez panią Małgosię, świetnie radziły sobie w konkurencji ,,Zgadnij jaka to bajka?” prowadzonej przez panią Alę. Prawidłowe odpowiedzi nagradzała pani Danusia słodziutkimi cukierkami. Dzieci oglądały wystawę prac plastycznych .„Piękno mojego miejsca zamieszkania - kiedy dojrzewają kasztany” W bibliotece odbyły się zajęcia plastyczne na temat ,,Moja ulubiona bajka”. Z wykonanych prac dzieci została wykonana w bibliotece  wystawa.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom