III miejsce w VI Powiatowym Konkursie  Piosenki o Zdrowiu


Podczas VI edycji Powiatowego Konkursu Piosenki o Zdrowiu, swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z grup 5latki Zajączki i 5-latki Misie, które wystąpiły z piosenką o niezdrowym jedzeniu.

W kategorii "przedszkole” zajęliśmy zaszczytne 3 miejsce. Dzieci otrzymały pamiątkową statuetkę, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Główne cele konkursu to rozpowszechnianie i popularyzowanie treści prozdrowotnych, oddziaływanie profilaktyczne poprzez przekazywanie wiedzy w formie atrakcyjnej dla dzieci, integracja środowiska przedszkolnego i szkolnego oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych i zainteresowań muzycznych.

Organizatorami konkursu był Powiatowy Zespół ds. Szkół Promujących Zdrowie, Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Zespół Szkół w Cycowie.

III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu