Spektakl taneczno-muzyczny "Kozucha kłamczucha"

Dnia 15 maja 2017 r. dwie grupy 5-latki Misie i Zajączki pojechały do Lublina, aby obejrzeć spektakl muzyczny pt. "Kozucha Kłamczucha".

Sztukę wystawiali aktorzy z Filharmonii Lubelskiej. „Kozucha kłamczucha” to zabawna i pouczająca opowieść o pewnej niesfornej kózce, której skłonność do kłamstwa omal nie doprowadziło do zguby. Jej historia pokazała dzieciom, że w życiu bardzo ważna jest prawdomówność, umiejętność wybaczania oraz prawdziwa przyjaźń.

Dzieci oglądały spektakl z zafascynowaniem, na widowni była cisza jak makiem zasiał. Były też sceny humorystyczne, które wywoływały ogólny śmiech. Aktorzy i młoda publiczność spisali się na medal. Dzieci z wycieczki wróciły pełne wrażeń.

Spektakl taneczno-muzyczny ,,Kozucha kłamczucha” Spektakl taneczno-muzyczny ,,Kozucha kłamczucha” Spektakl taneczno-muzyczny ,,Kozucha kłamczucha” Spektakl taneczno-muzyczny ,,Kozucha kłamczucha”