Pomoc logopedyczno-psychologiczna


 

Dzieci z naszego przedszkola korzystają z różnych form pomocy logopedyczno-psychologicznej. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, w formie indywidualnej, zespołowej i grupowej, a dotyczą następujących sfer rozwoju:

  • mowy i komunikacji
  • rozwoju emocjonalno-społecznego
  • koordynacji wzrokowo-ruchowej
  • percepcji wzrokowej
  • pamięci
  • słuchu fonemowego
  • sprawności aparatu mowy
  • i innych

Praca z dziećmi odbywa się za zgodą i przy ścisłej współpracy z rodzicami, zgodnie z procedurą zajęć logopedycznych i psychologicznych.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, a Rodzice chętnie korzystają z rozmów i konsultacji specjalistycznych. Praca z dziećmi często przynosi oczekiwane efekty i tym samym sprawia im radość, a prowadzącym dostarcza ogromnej satysfakcji.

Zapraszamy na konsultacje:

Logopeda poniedziałek  8 00 - 14 00

Psycholog poniedziałek   800 - 14 00

Poprawiony (sobota, 28 stycznia 2017 14:16)