5-latki


 

Poznajecie nas? Tak to my- teraz już pięciolatki. Jest nas 24. W tym roku szkolnym czeka nas wiele pracy, ponieważ przygotowujemy się do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Staramy się przestrzegać ustalonych norm i zasad panujących w grupie. Chętnie uczestniczymy w zajęciach dydaktycznych i zabawach ruchowych dostosowanych do każdego tematu dnia. W ciągu dnia mamy też czas na spacery, gry i zabawy na placu przedszkolnym. Chłopcy najchętniej budują z klocków, a dziewczynki bawią się w dom. Lubimy śpiewać piosenki, tańczyć, chodzić na rytmikę i uczyć się języka angielskiego. Dobrze nam w przedszkolu, dbamy o to ,żeby w naszej grupie była serdeczna atmosfera.

 5 Latki  5 Latki  5 Latki
 5 Latki  5 Latki  5 Latki
 5 Latki  5 Latki  

Poprawiony (wtorek, 21 października 2014 15:55)