3-latki (IIgr)


Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Do przedszkola przyszliśmy pierwszy raz. Jest nas 13 dziewczynek i 12 chłopców. Lubimy zabawy ruchowe w kole. Bawimy się plasteliną – uklepujemy ją, robimy kulki, placuszki, wałeczki, lubimy bawić się klockami, jeszcze wolimy burzyć zbudowane przez kogoś budowle, ale potrafimy ułożyć wieżę z około10–12 klocków. Kredki trzymamy jeszcze pełną garścią, chętnie bazgrzemy, rysujemy linie pionowe, poziome. Kolorujemy obrazki jedną kredką, niezgrabnie, wychodząc jeszcze poza kontury. Jesteśmy spostrzegawczy, opisujemy obrazki przy pomocy   kilku wyrazów lub kilku prostych zdań , komentujemy to, co ciekawe. Szybko uczymy się zasad obowiązujących w przedszkolu i zazwyczaj podporządkowujemy się poleceniom naszej pani.

 3 Latki IIgr  3 Latki IIgr  3 Latki IIgr
 3 Latki IIgr  3 Latki IIgr  3 Latki IIgr
 3 Latki IIgr  3 Latki IIgr  

Poprawiony (wtorek, 21 października 2014 15:27)