Przedszkole
Ćwiczyć każdy może

,,Ruch w przedszkolu:kwalifikacje i doskonalenie nauczycieli”- Obszar nr IV

Aktywność ruchowa jest podstawowym czynnikiem stymulującym rozwój dziecka. utrzymującym wewnętrzną równowagę jego organizmu, hartującym oraz kształtującym postawę ciała. Jest formą działalności charakterystyczną dla wieku przedszkolnego, najbardziej odpowiadającą potrzebom dziecka, wynikająca z właściwości rozwojowych. Chcąc wzbogacić i urozmaicić zajęcia ruchowe dla dzieci nauczycielki wzięły udział w szkoleniu pt. ,,Innowacyjne pomysły i scenariusze zajęć wychowania fizycznego w przedszkolu” podczas którego poznały ciekawe pomysły zajęć i zabaw ruchowych dla dzieci.

Zaświadczenia Zaświadczenia Zaświadczenia
Zaświadczenia Zaświadczenia  

Poprawiony (czwartek, 11 czerwca 2015 14:37)