5-6 latki

 


 

Wakacje, wakacje i..... po wakacjach. Spotkaliśmy się 1 września ,nasza grupa liczy 28 dzieci.

W poznawaniu świata, zarówno poprzez naukę, jak i zabawę, towarzyszą nasze panie, pani Marzena i pani Jadwiga. O czystość i porządek w naszej sali dba pani Jadzia.

Nikt z nas się nie nudzi, ponieważ codziennie dzieje się coś nowego. Jesteśmy otwarci i bardzo ciekawi świata .Chętnie uczestniczymy w różnorodnych zajęciach, śpiewamy, tańczymy, malujemy, rozmawiamy po angielsku. Kiedy jest ładna pogoda spacerujemy ulicami naszego osiedla lub bawimy się na przedszkolnym placu zabaw. Dbamy o to ,żeby w naszej grupie była serdeczna atmosfera, staramy się przestrzegać ,,Kodeksu Dobrego Przedszkolaka”.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

Poprawiony (piątek, 05 października 2012 14:54)