3 latki I grupa


 

Witają Was Maluszki! Jesteśmy najmłodszą grupą przedszkolną . Jest nas 21, w tym 15 dziewczynek i 6 chłopców. W naszej grupie jest bardzo wesoło, lubimy bawić się i figlować Nasze Panie uczą nas tańczyć i śpiewać. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Chętnie poznajemy różne bajki i ciekawostki. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest bardzo kolorowa i pełna zabawek, gier i układanek. Ulubioną zabawą dziewczynek jest opiekowanie się lalkami, przygotowywanie posiłków dla nich, karmienie, usypianie...
Chłopcy lubią  budować z klocków różne budowle i majsterkować. Oprócz tego często układamy puzzle, kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Dużo spacerujemy, ale najchętniej bawimy się na placu przedszkolnym. Nad naszym bezpieczeństwem oraz prawidłowym rozwojem czuwają nasze panie: p. Krysia oraz p. Ewelinka, wspomagane przez p. Anię. Mamy dopiero po 3 lata, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał nam radość!!!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Poprawiony (piątek, 05 października 2012 14:49)